Červen 2010

REDMAN! xD

29. června 2010 v 15:19 | Adee
Járinka
A tak byl Jára přejmenován na Redmana!
Ale já osobně jsem ho přejmenovala na Em-Em, což je jako že MájMen xD.
Nebo En-En. Hohoo :D
A teď mě taky došlo, že se to hodí na Nemo Nobody!
Genialita nadevše! :D 

Ájm in láááv.. in lááááv.. :) :D ♥

Pondělí

28. června 2010 v 20:41 | Adee
Hej jako, zase sem nepsala žeáno!
Ale prostě teďkon je venku tak krásně a já jsem teprve dneska byla poprvé na koupališti! A hned jsem se spálila no. Jsem šťastná celkem. 
Zítra úterý, ve škole máme nějaký trapný sportovní den, leč toho se neúčastním, tudíž můžu sedět kdesi v chládku a číst/poslouchat mp4.
Sakra, jsem na tý empéčtyřce přímo závislá. Vždycky ráno než vyletím z domu kontroluju jestli jí mám v kapse, protože bych se jinak asi celý den unudila.
Járinka
Ochoch! ♥
No zvykněte si. Já jak nemám ve článku Járu, tak jsem celá nesvá! :D

Co se týče vysvědčení, tak budu mít s největší pravděpodobností samé jedničky. No hej docela se stydím a cítím se divně. Ono je fakt asi divné mít samé jedničky na konci devítky na gymplu. No ale což, teď už s tím asi prd udělám a na druhou stranu, kdo by s tím něco dělal no. Útěchou mi je, že za vysvědčení dostanu studentský příspěvek od příbuzenstva, který ale hned utratím, protože mít doma originální pouze TIW je divný! Takže budu poprvé objednávat něco z netu a jestli to nevyjde, tak mě asi šlehne.

(btw. už půl hodiny tu nahrávám obrázek a on se ne a ne uložit!)

Přemýšlím akorát, jestli mám jít spát nebo si číst. Potřebovala bych ty Templáře konečně dočíst, protože mi zbývá asi jen stovka stránek a mě vážně strášně moc zajímá, jak to dopadne! Jenže dneska sem ležela tři hodiny na slunku a cítím takovou tu divnou ospalost. Ách a doma je tak příjemný chládeček. 

(ten obrázek se mi ještě neuložil. No nezabili by jste to?)

A už mě to jako ve škole sere.

Járinka
A naschvál tu budou dvě fotky. A jo a jo!
Ach já ten blog tak miluju! xD

Prostě všechny ty ksichty tam, jak vás všichni pomlouvají div u toho neukazují prstem, to je celkem k smíchu. Haha! A navíc se na mě všichni koukají jak na psychopata protože poslouchám Marse. Vidíte na tom něco psychopatického. 
Asi si o mě myslí že jsem Ímo.  Ale Marsové nejsou Ímo proboha. Mám ve třídě nevzdělance!!!

Jinak taková ne moc dobrá zpráva nakonec. Cinestar asi nehodlá promítat Mr. Nobody. Jdu se ukřižovat! Zabijte mě prosím. Já ten film musím vidět na tom obrovským plátně, co je v kině. Prostě musím!!
A natruc si to teď pustím. (Jsem totiž pirát.. muhehe xD ) 

Miluju vááás! :)

Netřeba slov... áno!

26. června 2010 v 19:51 | Adee

Járinka
♥♥♥
Dneska na víc nemám.
Nejsem blázen!

Den na který se všichni těšili

25. června 2010 v 16:07 | Adee
Je tu pátek. Konečně ten vytoužený pátek- poslední pátek před vysvědčením. Pokud vám ho tedy nerozdávali už dnes. Naše milé vedení školy nás nemůže pustit tak brzy, né, vždyť my se dokonce ještě v pondělí učíme!! Jsme blázni.

Je to stručně řečeno na hovno. Prostě všechno. Nevím, proč tomu tak je, ale hrozně mě to štve. Poslední 3 dny to ve škole byla pohoda a domů jsem se vracela docela brzy, jenže jakmile jsem dorazila domů, začala nuda. Nuda která se potáhne celými prázdninami. Kdepak jsou ty vysněné prázdniny? Hm? 

Ale jsem šťastná. Vidíte to. To jsem celá já. Ve mě se kloubí dvě nálady. Asi jsem totiž blázen!
Našla jsem spousty blogů věnovaných 30STM. Jsme borci všichni! A mám vás strašně moc ráda. Nevím proč, ale mám prostě chuť si vylít srdce! Všichni jste totiž tak geniální a jsem hrozně ráda, že jsem vás všechny do jednoho mohla poznat! Další citové výlevy budou následovat příště.
Járinka
A ne prostě! Já toho nenechám! :D♥

Včera jsem domů dotáhla jakousi knihu. Jmenuje se to Templářské dědictví a hrozně mě to baví. Má to 400 stran a už jsem za čtvrtinou! Já jsem totiž mírně (čti: hodně) ujetá na takovéhle věci. Nebaví mě stupidní knihy Harry Potterem začínaje a Stmíváním konče. I když se musím přiznat, že celou ságu jsem četla. Jednou to ale stačí. 

Dneska jsme odevzdali milovanou učebnici Dějepisu. Přes prázdniny mi bude smutno! Už chci školu! Jo a jo!!! Taky jsme absolvovali hodinu s novou učitelkou, co budeme mít příští rok na Češtinu místo pana učitele doprdelevyjstealedebil . Prej sme ho vyštvali ale což.

Jdu slintat nad Closer To The Edge! A nad vším prostě.
Cítím tu správnou mánii Marsů.
Fotká
Sem včera našla. A byl v dost ubohém stavu. Doma se zotavuje ♥. Jsem na ČR pyšná.

Čtete to vůbec někdo? :D


LOVE IT! ₪ ø lll ·o.

24. června 2010 v 20:03 | Adee

Járinka
Zabijte mě! ♥

Že by konečně?

24. června 2010 v 17:44 | Adee
Ha, jsem tu!
Sice asi po týdnu, ale jsem. 
Vůbec si nedovedete představit, jak se mi sem přes celý ten týden nechtělo. Tenhle týden byl fakt zabíračka, protože se uzavíraly známky atd. Asi jsem zlenivěla.

Járinka
Ochoch.. ♥

Mimochodem, mám tu něco, s čím se musím podělit!
Dnes jsem se třídou absolvovala výlet kamsi (anonymita :p). To by samo osobně nebylo nic geniálního, ale když jsem zdolala asi milion schodů na nějakou posranou věž, podívala se nahoře z ní, udělalo se mi špatně a oukéj, jdu dolů.. a když už jsem skoro dole, co to mé oko nezahlédne? Bílý papír ležicí na zemi a na něm jakési klikyháky co nebezpečně připomínají 30STM. No a asi bych to nebyla já, kdybych se nezastavila a neohla se pro to! A ejhle! Měla jsem fakt štěstí a našla jsem prostě takovej ten plakát od Echelonu. Tož hned jsem byla šťastnější a dokonce se mi udělalo lépe!
Ách, oni prostě vědí, kdy potěšit, žé? :D

A taky jsem si dnes asi po třech měsících koupila Bravo, protože jsem zjistila, že tam je plakát Járinky.. xD no a zase bych to nebyla já, abych no nezapoměla u kámošky v batohu. Takže zasklívat ho budu až zítra!
No tož nasrat fakt :D.S nechutí, ale přece jen!

15. června 2010 v 15:47 | myself, life, blog, start
Achjo, takže píšu opět první článek. Kde je ta doba, kdy jsem na svůj starý blog psala, že chci vydržet co nejdéle. Proč mi akorát dělají naschvály? 
Svůj minulý blog jsem měla asi měsíc. Psala jsem tam docela pravidelně, články mě bavily a celkově ovládání a tvorba designů byla brnkačka. Zlatý blogspot.com!!
Bohužel nějakého "chytrého" člověka napadlo, že to zjednodušší a totálně celé to překope plus přidá naprosto otřesné šablony. A tím si to u mě posrali, fakt že jo!

Nevím, jestli mám psát něco o sobě. Každý si udělejte obrázek sami, nechci vám něco vnucovat.nejlepší.. 

Příště už snad z vesela! :))