Že by konečně?

24. června 2010 v 17:44 | Adee
Ha, jsem tu!
Sice asi po týdnu, ale jsem. 
Vůbec si nedovedete představit, jak se mi sem přes celý ten týden nechtělo. Tenhle týden byl fakt zabíračka, protože se uzavíraly známky atd. Asi jsem zlenivěla.

Járinka
Ochoch.. ♥

Mimochodem, mám tu něco, s čím se musím podělit!
Dnes jsem se třídou absolvovala výlet kamsi (anonymita :p). To by samo osobně nebylo nic geniálního, ale když jsem zdolala asi milion schodů na nějakou posranou věž, podívala se nahoře z ní, udělalo se mi špatně a oukéj, jdu dolů.. a když už jsem skoro dole, co to mé oko nezahlédne? Bílý papír ležicí na zemi a na něm jakési klikyháky co nebezpečně připomínají 30STM. No a asi bych to nebyla já, kdybych se nezastavila a neohla se pro to! A ejhle! Měla jsem fakt štěstí a našla jsem prostě takovej ten plakát od Echelonu. Tož hned jsem byla šťastnější a dokonce se mi udělalo lépe!
Ách, oni prostě vědí, kdy potěšit, žé? :D

A taky jsem si dnes asi po třech měsících koupila Bravo, protože jsem zjistila, že tam je plakát Járinky.. xD no a zase bych to nebyla já, abych no nezapoměla u kámošky v batohu. Takže zasklívat ho budu až zítra!
No tož nasrat fakt :D.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki-Šuš Kiki-Šuš | Web | 24. června 2010 v 17:47 | Reagovat

Já si ho koupím zejtra až :D ale plakát jsem mohla mít už dnes no :D no já takový štěstí nemám..Nikdo tu 30STM  neposlouchá..Sice jsem říkala aj o LP ale to už není pravda :D ale Marsi ne..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama