Červenec 2010

Prázdniny bez netu? No co to sakra... -.-

28. července 2010 v 13:37 | Adee
Ahoj.
Ještě než zase začnu něco kecat tak- měl by být první díl "mojí" FF (rozuměj: tý co překládám), ale včera jsem celý den jaksi nestíhala, takže se do překládání pustím jen co dopíšu tenhle článek. 
Jo, to jsem vám chtěla říct. V pátek opět odjíždím do Prahy, kde budu tentokrát jen do neděle (v neděli odpoledne už budu doma)- jenže to celé je zase bez NETU! Takže přeložený díly asi přednastavím, aby mě to tu nezelo prázdnotou.

Twitter válka začala předevčírem a já mám takový dojem, že se co nevidět objeví TIW. Úplně to cítím. Určitě se to stane mezi pátkem a nedělí- přesně v tu dobu, kdy budu pryč. 

Btw. mám nový e-mail. Sice jsem pořád věrná RTR, ale chtěla jsem na pár dní změnu. Takže kdo by měl zájem, může mi e-mailnout na PomegranateMohawk@seznam.cz. xD

Járinka

Počet shlédnutých filmů za poslední dny se zvýšil. Stáhla jsem si totiž Obchodníka se smrtí. Je to úplně geniální ♥. Taky na mě čeká Alexander Veliký, ale na toho zatím nemám nervy. Viděla jsem akorát tu scénu, kde little J umře. Třeba si to večer pustím, ale teď vážně nevím.

Dneska jsem se asi 2 hodiny plácala s designem, když už mi to všechno sedělo a dalo by se říct, že jsem mohla být spokojená- nebyla jsem spokojená. Vypadalo to otřesně, tak jsem se naštvala a dala sem tenhle. Teď jsem teprve spokojená.

Jinak mám v hlavě takový nápad založit si blog jenom o 30STM, kam bych přidávala všechny fotky a informace. Asi na tom budu trochu pracovat. Když už stejně sleduju všechny novinky a brouzdám netem kvůli fotkám, aspoň bych to mohla ukládat. Zatím to je jen takový černobílý plán v mé hlavě a nevím, jestli se to nějak rozvede. :)
O jakémkoliv pokroku bych když tak informovala.

Pokud se neozvu do pátku, ozvu se v neděli :).
Mějte se zatím krásně.
*virtuální obejmutí*
-šáteček :)

INTRO

25. července 2010 v 15:53 | Adee |  4 AM Forever: Jared Leto Love Story
Tákže je to tu. Abych se nenudila, našla jsem si práci. Překládám jednu Fan Fiction z angličtiny do češtiny. Nikdy bych nevěřila, že to dá takovou práci. Tady je první díl- respektivě intro, kterým nás autorka obeznámí s pár věcmi, abychom se potom v příběhu neztráceli.
Je to celku dlouhé, ale tak sna to nevadí :)).

Nevím kdy bude další díl ale počítám tak pozítří by se tu měl objevit. Kapitoly budu střídat se svými články. 

Každý má část svého života, na kterou by nejraději zapomněl. Raději předstíráme, že se to nikdy nestalo a snažíme se žít dál-skvělý a perfektní život.
Ale existují lidé, kterým se budoucnost odráží od temné minulosti a oni s tím nemohou nic dělat.

Žijeme v anglickém stylu..

21. července 2010 v 19:24 | Adee
Fajn, jsem tu. 
Zaprvé, bude nový design! Nevím proč, ale opět se vrátím ke své staré černé, miluju černou barvu!
Zadruhé, mám jedno menší překvapení. Nebo ono to není překvapení, jenom mě samotnou překvapilo, do čeho jsem se pustila. Do konce týdne nebo nejpozději začátkem příštího  povím víc.

Járinka
Tahle fotka mě zabíjí ♥

Minule jsem psala, že čtu anglickou FF. Tak tu jsem už dočetla, ale bylo to tak geniální, že to budu číst znova a navíc jsem našla víc autorů, takže se omlouvám, kdybych najednou začala psát anglicky, trochu mi to leze na mozek :D.

Předevčírem jsem si na fcb přečetla, že budou dávat Úkryt. Bohužel to bylo někde kolem 22:40 a já byla hrozně ospalá, tak jsem u toho usnula :D. Pak jsem trochu hledala na netu a našla jsem to ke stažení, jenže jsem se mezitím dozvěděla, že tam Járin umře. No myslela jsem, že mě asi hrábne. Nejdřív jsem to nechtěla stahovat, ale pak sem si řekla, že když jsem přežila RFAD, tak mě tohle nemůže rozházet. 
A musím uznat, ŽE TO BYL DOPRDELE TEN NEJLEPŠÍ THILLER, CO JSEM KDY VIDĚLA!!!!
A hej takový hlody, co tam byly. Docela i vtipný no.

*žvejkám, žvejkám, žvejkám* - kdo viděl, chápe xDD

Dneska jsem přemýšlela, co budu dělat večer a došla jsem k názoru, že si pustím nějaký film. Protože jsem Pana Nikoho viděla už asi desetkrát, pro dnešek to vyhrál RFAD. Kdybych se dloiho neozývala, tak jsem se nejspíš utopila ve vlastních slzách.

Járinka
^^
Jinak Linkini na svých stránkách odkrývají nějaký obrázek (nejspíš cover k albu), takže kdybyste náhodou, měli twitter a náhodou se nudili, tak jděte na jejich stránky a potom tweetněte #AThousandSuns. Určitě přidáním své kostičky na obrázek pomůžete a celé to odkrývání se zmákne za mnohem kratší dobu.

Včera jsem poslouchala Alibi, když jsme se vraceli domů s rodičema. Říkala jsem si, dobrý, dobrý, když je u tebe někdo, tak brečet nezačneš. No hej až do toho refrénu, kdy little J (moje nová přezdívka pro něj :D) uplně křičí to šlo, ale potom to začalo a já byla fakt ráda, že jsem měla sluneční brýle a nikdo mě neviděl! 
Je až k neuvěření, co se mnou dělá jedna písnička! 

Jo, říkala jsem si, že je potřeba tu zavést něco nového, takže kromě 'té věci, o které zatím nebudu nic prozrazovat' tu mám ještě něco. V nejbližší době začnu psát něco jako komentáře k jednotlivým skupinám, co poslouchám (netřeba říkat, že k Marsům to bude asi nejvíc dojemné a nejvíc dlouhé♥).

A teď jdu na ten RFAD, ale předtím zkontroluju, jestli už není nová chapter. 
*virtuální obejmutí speciálně pro vás :D*
<DDD (zmrzlinka :D :D :D)

Zas se ozvu^^, někam ty fotky, co jich mám v kompu asi milion dávat musím.

Good night Kings&Queens!!


18. července... něco mě říká, že je jakési výročí, ne? :)

18. července 2010 v 11:34 | Adee
Píšu asi po milionu let, ale poslední dny se mi vůbec nechtělo nic dělat. Teploty se denodenně vyšplhávaly k 37°C a já chodila na koupaliště, až jsem se pořádně spálila. Ale už je to dobrý.

Včera když jsem vypínala komp a lehla do postele (dělala jsem že spim, aby mě nechali být), přemýšlela jsem, že vlastně pro nikoho není tak složité, najít můj blog a přečíst si všechno, co tady píšu. Dřív mě tahle představa děsila, stěhovala jsem se pořád dál a dál, aby nikdo nevěděl má tajemství, aby si moji adresu nemohli předávat dál a rozšiřovat ji po okolí všech známých lidí. 
Teď jsem to přijala jako fakt,  třeba teď někdo koho znám sedí za monitorem a čte tyhle řádky s dychtivostí, chce se dozvědět nějakou velkou novinu, kterou pak všem řekne. Je mi to jedno. Seru na všechny, který by byli tohodle schopný. Našla jsem svůj svět, který nechci opustit kvůli ubožákům. Jen ať si přečtou všechny řádky, ať se třeba zadusí.

!! JE MI TO UPLNĚ VOLNÝ !!

Ale dost tohodle, docela mi pomohlo, že jsem to ze sebe dostala, konečně!!


Járinka
Jak já miluju tuhle fotku! ♥

Všechno se teď točí kolem přežití prázdnin, už jsem si zvykla na fakt, že se nic moc neděje a docela mě bude pocit naprostý volnosti chybět, až nastoupím v září do prváku a uvidím všechny ty ksichty debilních lidí, který mě budou obklopovat. Nebudu pak mít tolik času na svoje věci, který mi teď přijdou naprostou samozřejmostí. Asi se budu muset přemáhat napsat na blog (aspoň tomu tak bylo, když jsem si vedla minulý blog v čase školního roku). Ale nechci ztratit kontakty na vás, nechci přestat chodit za rodinou do roomky, to NE!

Aspoň tři dny jsem nepletla žádný náramek, takže s tím zase musím začít.
Mám tu na ně víc objednávek :D.

Teším se, až pojedu do Prahy, což mám domluveno. Bontoš na mě čeká a doufá, že budou mít něco od Marsů, abych mohla rozšířit svou poněkud menší sbírku :).

Jinak jsem dneska měla jít do kina na Pana Nikoho, ale hrajou to až od osmi a já bych se pak neměla jak dostat domů, protože poslední vlak ve 22:39 bych nestíhala. Modlím se k Cinestaru, aby to promítali. Aspoň 3 dny, já to musím vidět!! (menší fakt je, že už jsem to viděla asi 10x, ale to víte, kino je kino!!)
Bratři ♥
Nemám slov. ♥♥

Mějte se krásně, já se zase brzy ozvu. 
Posílám *obejmutí*, jako vždy :).

PS: čtu nějakou anglickou FF, je to fakt krása! ♥

Nejlepší video, co kdy bylo uděláno!

13. července 2010 v 20:18 | AdeeTohle video mám strašně moc ráda. Oblíbila jsem si ho natolik, že není den, kdy bych si ho nepustila. Ohromě moc totiž zlepšuje náladu. Fakt stojí za to, si ho pustit! ♥

Jinak prázdniny pořád neutíkají, ale jak teď byly ( doufám, že ještě budou) ty vedra, tak jsem byla aspoň na koupališti, což zase zkrátilo mojí nudu. 
Jak jsem začala plíst ty náramky, tak dneska odpoledne jsem dopletla svůj nejkrásnější, nejvíc sem na něj pyšná! Prostě na mě si žádný blbý objednávání přes kartu nepřijde, budu Marsy podporovat všema možnýma způsobama! Toť moje motto pro následující dny.
Mám teď hroznou náladu, to přiznávám. Nemůžu s tím nic dělat, tak se to snažím nezhoršovat. Nekoukám na smutný videa ani nečtu žádný smutný články. Tak tak koukám na fotky, prostě hrozná letní depka. Pomoc. 
Marsové ♥

Aspoň jsou tu oni, oni bez kterých by to nešlo. Oni kdo vylepší náladu, oni pro který žiju. ♥
Nezapomenu na ten den, kdy jsem poprvý slyšela The Kill.. a Night Of The Hunter. Je to jako jiný svět. Jsem šťastnější! ♥ 

A dám sem nový design/fotku. Potřebuju změnu

Mám vás ráda. ♥

Sobota ráno= nový článek :D

10. července 2010 v 10:28 | Adee
Jojo. Jdu vás zase otravovat svým článkem.
Ale než se rozepíšu, mám tu otázku.
Můžu si vás, co mi sem chodíte (za což hrozně mco děkuju), přidat do oblíbených stránek jakože tam v menu? ^^

Tákže. Prázdniny mi moc neutíkají, zvlášť když sedím doma. Je to prostě na nic, že se všechny kámošky házej do režimu offline a hrajou mrtvý brouky.
Z převeliké nudy jsem začala plíst náramky. Nakoupila jsem asi 30 barevných bavlnek a už to jelo. Začínala jsem takovýma těma se sklonem vpravo dolů a pak taky ty 'véčka'. Teď jsem se asi posunula na vyšší metu či co, ale navrhla jsem si na 10 šňůrek 4 znaky Marsů a zbývají mi asi 4 řádky a můj náramek bude hotov. A já si ho pyšně uvážu na ruku a už nikdy nesundám! Cha!

Járinka
Těšíte se? ^^

Včera na MTV dávali World Stage, ale my jsem prostě lůzři, ano přiznám si to, jsme lůzři bez MTV. Takže pokud se najde nějaká dobrá duše, která to nahrála a uploadne to někam, budu jen a jen ráda. I když zase vidím tu depku, co budu mít, až se na to budu dívat. Prostě konec tohle, zas budu mít hysterický záchvaty, že mě někam odvezou. Třeba do Bohnic. 

Mám nutkání změnit design. Nu uvidíme, fotek mám zatím dost ^^. Nemůžu si pomoct prostě, asi jsem vážně blázen.

Mimochodem, vám musím říct, co se mi stalo! Jedu si takhle do města (velkoměsto prostě). Jelikož jsem se stále neodhodlala objednat něco z netu, protože jsem asi posera no, co kdyby mi to nepřišlo, koumala jsem, kde je v našem velkoměstě obchod s cédéčkama. A hle, úplný Bontonland tam je. Inu, tak jsem vyrazila, že se tam pozeptám na Marse a tak podobně. Dojdu ke krámu a tam: od 3.-11. dovolená. Myslela jsem si, že mě šlehne asi! Takže opět mám doma jenom TIW!!

Járinka
Nevím proč, ale moje oblíbená fotka! ♥

A už by mělo začít něco dít, třeba škola a tak podobně. Protože nemám o čem psát. 
Za 5 dní budu na tomhle blogu měsíc, to je ale výdrž co? 
Ti kdo mě znají déle vědí, že moje blogy vydžely maximálně 14 dní.
Slavte :D.

A mám tu taky nějaký lízátka! :)
A asi si pustím jediný koncert Marsů, co mám v PC. Jdu na to. 
*slintám*

Posílám vám.. víte co....? :D
*VIRTUÁLNÍ OBEJMUTÍ*
Protože jsem moc ráda, že vás znám. Vážně, není nic lepšího!

PS: Bonus... tuhle fotku tu prostě musím mít!

Chíííí :D
Prostě jako ... mě zabíjí.. ♥

^^

Řetězák první

7. července 2010 v 21:35 | Adee
1. Nejoblíbenější člen 30STM : Jára, což asi na mojem webu pozná každý xD.. ale všichni jsou zlatí ♥
2. Nejoblíbenější písnička z CD 30STM 2002 : Echelon a Oblivion .. nemůžu se rozhodnout ♥
3. Nejoblíbenější písnička z CD ABL 2005 : The Kill... srdcovka prostě ♥
4. Nejoblíbenější písnička z CD TIW 2009 : Alibi... protože ta je pro mě vzácná, pouštím ji jen občas a vždycky u ní brečim ♥ :(
5. Nejoblíbenější videoklip : Closer To The Edge, ale ze straších ještě From Yesterday
6. Jaký z jejich znaků se ti nejvíce líbí : 4 znaky, který budou brzo nad mojí postelí :D ♥
7. Jak se ti Jared líbil nejvíc : V RAFD, ale líbí se mi všude :D (jak jinak ♥)
8. Bylas někdy na jejich koncertě : Ne pičo a nepřežiju, jestli brzo nedaj termín Prague! 
9. Jak dlouho už se ti líbí : Aktivně je poslouchám od TIW (rozuměj: denodenně :D) ale pasivně asi 3 roky :)
10. Jaká byla první písnička, kterou jsi od nich slyšela : The Kill.. proto je to srdcovka :)
11. Jsi správný Echeloňák : Nevím, nesoudím to, ale chcu být a snažím se :) A nejvíc mě dokáže nasrat, že na shopu se Echelon věci prodávaj přes kartu.. grrrrrrr :/ :D

+ bonus áno!
Járinka
Moje skoronejoblíbenější fotka. Kdo uhádne, odkud je, dostane lízátko! :)♥

Řetězák je vypůjčený od Bajuš , které tímto děkuji a posílám *speciální virtuální obejmutí*

Zítra se ozvu. 
Teď mám chuť na Alibi, hezky si pobrečet a usnout.
₪ ø lll ·o.

I am at home!

6. července 2010 v 10:54 | Adee
Jsem doma. A dokonce i s novým designem. Nevím proč, ale ta bílá, co tu byla mě hrozně vadila! Prostě se na to nedalo dívat. Chudák MarsMonster. Dám si ju aspoň do menu i s popisem!


Ohohoo.. ♥
Včera tu měli koncert. 15 kilometrů od mého bydliska!

To si poslechněte jakó! Včera jsem se totiž dívala na Zatmění. Ano jsem lůzr lůzrovský, který si to stáhl z uložto! Ale udělala jsem dobře! Protože film má dvě hodiny a asi hodinu jsem se u toho nudila. Nejlepší byl konec a ten "boj" s novorozenci. A Edward je prostě ... nevím.. vůbec se mi nelíbil. Zlatá kniha! No ale abych se dostala k tomu, proč tu sem dávát tuhle písničku. Ve čtvrtek na t-music na óčku dávali klip k nějaký písničce ze Zatmění a ta jakože docela ušla, našla jsem si ju na YT a jako další mě začala hrát tahle! No a to mě poser, prostě tohlo teď furt poslouchám, jak blázen už fakt!
(Ale nemůžu se dívat na ten videoklip, protože ten kokonský zpěvák má křivý zuby a mě to přijde hrozně nechutný xD)

Járinka
Jak jinak že.. Páni jak já jsem se těšila, až se budu prohrabovat fotkama... mé zásoby na blog se totiž zmenšují :D ♥
Asi stáhnu celou galerii.. wohoooooo ♥

To jste mě ale měli vidět v té Praze. Já takový tiky tam měla. On tam 3 počítače a mě bylo hrozně blbý si říct, aby mě na jeden z nich pustili. Přemýšlela jsem, co se tak může dít, ani jsem nevěděla, jestli maj Marsové nějakej koncert. Nevěděla jsem, kam soustředit svoje myšlenky, jestli do Francie, Nizozemí nebo Německa. Prostě jsem byla, jako kdybych nebyla. xD
(dost už těhlech keců, jsem ráda doma ♥)

Přijedu ale domů, paří slunce a přemejšlím, kam půjdu. Než se ale doberu k nějakýmu řešení, zatáhne se a začne bouřka s deštěm. Nakopnout to už! Dneska vstanu a prší. Asi bude na programu NUDA a to stahování fotek! 

Marsové ♥
Ty vole.. už nevím co k těm fotkám psát :D

Jsem blázen prostě. Včera jsem zkoukla 2 díly Bratrstva neohrožených. Je to nemálo geniální. Ty bitvy! A dneska si asi pustím Mr. Nobody.
Járinka
♥♥♥

Dneska historicky něco přidám. Odpoledne. To budete koukat! A mě se asi zastaví srdce! ♥
Historicky první článek se třema fotkama a jednou písničkou! 
Life is crazy!

Zatím konec.
Jako obvykle tu pro vás mám *třetí virtuální obejmutí*
Adios! xD

PS: nedívejte se na Zatmění. Hodina je nuda a druhá hodina uteče moc rychle! Sakra! xDStověžatá Praho!

2. července 2010 v 20:42 | Adee
No jo. Zítra vstávám v šest hodin, protože už v sedum vyjíždíme směr Praha, kde se zdržíme minimálně do pondělí a to všechno prosím BEZ NETU.
Já to nevydržím jako. Prostě, tak tak jsem to vydržela minulý rok v Egyptě 14 dní, ale teď to prostě nedám. Prostě teď, kdy každým dnem čekám na TIW video a ono pořád nepřichází a nepřichází, mám takový pocit, že za ty 3 dny se něco důležitého stane a já to prošvihnu! Sakra už! :D

Járinka
Tyhle fotky mě dostávaj do kolen. ♥

Mám nový design, čehož si asi každý všiml. Ale musím vám o něm něco důležitého povědět!
Ten panáček, co je vpravo, to je tzv. Mars Monster, malá obludička, co stylem účesu připomíná Járu. Samozřejmě, že se jí jeho účes líbil, tak si ho nechala taky udělat! Ale tahle obludička je podivná, ona vás chce totiž všechny kousnout. A když vás kousne, nakazí vás Marsmánií a už se z ní nikdy nevyléčíte. :D Nebojte, neukousne vám ruku, ani to kousnutí nebolí. Vím co mluvím ne, na mě už zaútočila a dívejte jaké to má následky (viz můj web xD).
Nepřipadá vám, že mám úžeh? :D

Včera jsem na netu našla 2 přímo luxusní plakáty, takže už je jasné, za to ty dva litry z vysvědčení utratím! Samozřejmě nezapomínám na ABL!

A jestli vám někdo nakukal, že dvakrát za jedno léto se spálit nemůžete, tak vězte, že můžete. Au. Dneska tu bylo minimálně 33°C a nepomohl mi ani superkrém. Prostě je teď ze mě rudý černoch. A pekelně to bolí.

mmm..nabíjím mp4ku a přemýšlím, jestli mě vydrží 4 hodiny. Jinak budu nahraná! 
mimochodem, 8.7 jedu do Karlovejch Varů jako, jinak to nevydržím. Promítá se tam Mr. Nobody a u toho já musím být! Kašlu na nějaký Cinestar. Nechcete mě někdo přispět na cestu a hotel v lázních? :D 

MarsovéNo hej! ♥

Včera jsem musela přetrpět strašněsesekající óčko! Koukala jsem na to na netu, protože my lůzři doma žádnej satelit nemáme, žeáno! :D
Ale Marsové byli 4., což někdo považuje za sakraúspěch, ale já teda rozhodně ne! A kdy ne, tak jakože fakt ne! Hlasuju ostošest. A jako sere mě, že se dá hlasovat z jednoho e-mailu jen jednou! 

A stydím se prostě jako za jednu věc, kterou vám nemůžu říct, protože byste se mi vysmáli. Já vás sleduju! xD

Takže, uvidíme se v pondělí, pokud do té doby neumřu na absťák. Třeba se uklepu k smrti. A nebo se unudím, tak si vyberte! 

Ááách, fetuju t uvůni krému po opalování. xD
No je někdo větší blázen než já? 
Není! 

*posílám vám druhé virtuální obejmutí*
Sbohem a šáteček!

2 měcíce-8 týdnů-60 dní-1440 hodin-86400 minut a 5184000 vteřin

1. července 2010 v 12:41 | Adee

₪ ø lll ·o.

Je to tady. Prázdniny na mě dýchají úplně odevšad. I když dopředu vím, že to bude docela nuda. Nuda s velkým eN! 

Shanny
Právě jsem porušila nepsané pravidlo o fotkách :D
Shanny má dneska štěstí, že jeho fotka může být ve článku jako první!
(jsem blázen O:-) ) 

Chtete si něco přečíst? xD
"Je to tady. Právě jsem se vrátila ze školy, obdarovaná "cenným" papírem se 14 položkami.
Ráno jsem nevěděla, co si mám vzít na sebe, protože já na to slavnostní oblečení moc nejsem. Na svůj vkus jsem se oblékla docela slušně, bílé tričko, rifle a košile. Většina lidí byla oblečená tak nějak stejně jako já. Jak se rozdávali pochvaly a vysvědčení nebudu podrobně rozepisovat, protože to je v každé škole podobné.

A konečně začínají 2 měsíce ( D-V-A M-Ě-S-Í-C-E) volna a odpočinku. S Eltern máme naplánované zatím 3 dovolené, ale nemyslím si, že by všechny vyšly. Já osobně jsem si ještě nic nenaplánovala, dávám tomu čas.

Mimochodem, rozhodla jsem se přes prázdniny napsat povídku nebo tak něco. Prostě chci tyhle prázdniny vést v takovém "kulturním" stylu. Knihy, povídky, filmy.

Taky bych si mohla pořídit deník do kterého bych vše zapisovala. Jenže všechny pokusy o vedení deníku rychle ztroskotaly a obávám se, že tohle by dopadlo podobně."
článek z minulého blogu.. aneb to jsem se zase jednou hrabala historií xD

Letos to bylo jiné. Po dlouhém rozvážení jsem se skříně vytáhla sukni a tak jsem šla za celé 4 roky na gymplu v SUKNI! 
Járinka
Jak jinak, moji přátelé, jak jinak ♥

A taky nemáme naplánované žádné dovolené. Prostě zhola nic!
Ale s tím kulturním životem to nebude tak zlé. Povídku bych chtěla psát, to áno, ale zatím nemám inspiraci. Inspirace většinou přicházejí, kdy to nejméně čekám. Třeba přijde o víkendu, kdy budu někde u Prahy totálně odříznutá od všeho dění. Nebudu moci sledovat novinky u Marsů ani vaše blogy, který mám táááák ráda  ♥.

A víte, co mám dnes v plánu? 
Budu měnit design. Totálně celý, ale čekám ještě na nápad. A taky si budu muset rozloučit s tímto, no. Víte, je to zvláštní, ale vždycky si k něčemu vytvořím vztah. Možná to zní divně, ale je to tak. Třeba právě jsem si vytvořila velice pevný vztah k tomuto blogu, což se mi asi ještě nikdy nestalo. Poznala jsem spousty geniálních lidiček a jsem za to moc vděčná.
Třeba milý vztah mám i ke svému e-mailu (RTR). Nedokázala bych ho prostě zrušit. Nedovedu si představit, že by neexistoval. Že bych jako RTR nechodila do naší roomky.
Spousta lidí přešla z roomek na facebooky, ale já jsem na chat nezanevřela, vždyť je mi tam ták dobře spolu s mojí skororodinou. :)
Večer se asi znovu ozvu (možná, pokud bude čas), protože jsem vážně zvědavá, jak se vyvine dnešní odpoledne. 

Posílám vám virtuální obejmutí! ♥

(zdroj fotek nevím, ale je tam podpis, tak to snad stačí.. )
LOVE!