Říjen 2010

Lenoch líný, to jsem já :D

13. října 2010 v 14:39 | Adee
Hmm, to jsem ten minulej článek ale hezky editla, což? :D
Fajn, nebyl prostě čas. Včera jsem s nasazovacíma rovnátkama dovalila domů, pak si jela k babičce pro kalhoty (museli mě je prodloužit, vyrostla jsem :D a ty kalhoty jsou moje nejoblíbenější, těch se jen tak nevzdám). Když jsem se vrátila domů, učila jsem se z biologii, protože mě dneska zkoušel (za jedna mimichodem :DD), v šest večer jsem vypla komp a četla si! O_o Divím se, protože já mám ve zvyku sedět u kompu až do večera a pak nic nestíhám :D.

Jsem ale hrozně nadšená- zítra je velký den, jedeme totiž do PRAHY. A já jako správný blázen zalezu na Václaváku do Bontonlandu a vylezu ven s ABL :D. Ještě jich tam mají osum, doufám, že mi je nevyprodají. Poslední CDčko do sbírky a budu mít VŠE! :D Jsem tak šťastná! 
A nemyslete si, že jsem blázen, nejsem :D.

Jsem hrozně nadšená z nový písničky My Chemical Romance. Tuhle skupinu jsem dřív nemusela, ale o prázdninách jsem se stáhla její diskografii a nějak mě přirostli k srdci hoši :D. Pořád mi tu hrají, což poznají ti, co mě mají na lástku :).
Knihýýýý :D
Zábava do konce týdne ^^

A zítra vychází nový číslo Planety Země! Tolik krásných věcí za jeden den :)).
Tákže, já nabiju Mp4ku, nachystám si peníze na ABL a konečně stvořím ten design. Teď jsem našla fotku, ze které se bude tvořit jedna báseň, a ty sexý fotky si nechám na jindy :P.

JE TO TU :D

12. října 2010 v 12:17 | Adee
NEMÁM ROVNÁTKA, ALE ASI TAK ZA 10 MINUT SI JEDU PRO NASAZOVACÍ :D.
Budou černé s pomegranate střípkama :D a obrázek smajlíku se slucházkama :)).
Náramek
Můj z(u)brusu :D nový náramek, ještě není hotový, ale vypadá dobře. Pochválím si ho, ANO!! :)) :D :D 


Článek editnu, až se vrátím :)).
PS: dočetla jsem Zlodějku knih a brečela jsem. Proč jsem poslední dobou tak citlivá? O_o

Jo a ten design bude, ale až někdy.. za pár hodin ;).

Založím si továrnu a nebudu chodit do školy :D

11. října 2010 v 18:27 | Adee
To je nápad! Založím továrnu na výrobu náramků :D a budu vyrábět ve velkém a prodávat je. A budu mít spousty vzorů pro fanoušky Marsů :D. Já už mám asi 6 náramků, všechny mají spojitost s Marsama. Třeba s Triady.. šipkama.. Echelonem.. jsem na sebe pyšná, ale cítím se jak Popelka, ta taky furt něco dělala. Jsem jak žena v domácnosti :DD!
A mám celkem veselou náladu, což jste asi všichni poznali.

Jsem totiž celá natěšená na zítřek. Zítra budu definitivně SVOBODNÁ!. Dva a půl roku jsem musela nosit rovnátka, ale zítřkem se všechno mění. Už budu mít jenom nasazovací a potom žádný. Ať už je zítřek. Jo a mimochodem, nejdu díky tomu do školy a ještě navíc nepíšu písemku z chemie.
Oh happy day!  (kurníkov... proč mi nejde změnit klávesnice?? :O )

Mimochodem, stává se ze mě bláznivý čtenář! Dneska musím dočíst Zlodějku knih a potom se vrhnu na Hořkou vůni mandlí. V zásobě mám ještě Vejce a já a PS: Miluju tě (už musím být brzy nemocná, tenhle román se bude hezky číst v peřině s čajem).
Knihovnice už maj ze mě srandu :D! Každý měsíc navštěvuju knihovnu a vždycky se vrátím minimálně se 3 knížkama.

*prozřela jsem :O*
Do 12. listopadu musím vrátit Alexandra, kterýho mám doma už od července. A mě se nechce to dočítat, některý pasáže jsou mírně nudný. Ale já to dokážu, jsem přece statečná ne? :D
Kniha
Obal zlodějky knih. Ale protože je vyrobený z krásného papíru, už jsem ho sundala. Víte, teď mám doma nahou knihu :D. A nemůžu se od ní odtrhnout, chodím s ní i spát. Jsem divná? :D

Možná změním design, našla jsem sexy fotky O_o!!!!

A zítra přidám fotku mích krásných zubů :D.

Tak co se mnou?

9. října 2010 v 20:06 | Adee
Nevím, co dělám. 
Ale poslední dobou jsem si dávala věci do pořádku a došlo mi, že bez TOHODLE blogu už to nejsem já. Že kamkoliv se přestěhuju, cokoliv budu psát jinam, nikdy to nebude takové jako TADY. 
A že by sem měli přijít nezvaný osoby? 
No a co! Tak ať se třeba aj poserou.

Protože já jsem tady DOMA!

Little J