Listopad 2010

EMAs

8. listopadu 2010 v 14:54 | Adee
Bylo to úžasné!
Nejdřív jsem byla naštvaná,protože doma nemáme MTV a já nemohla najít žádnej online přenos, ale nakonec to sama MTV přenášela, takže jsem se dívala!
Seděla jsem u kompu už asi od osmu a čekala jsem.
Nejdřív  tam byl ten fialovej koberec, prej se tam mihli 30stm jenže to jsem je samozřejmě neviděla, hledala jsem je tam jak debil.. a prostě jsem je tam nenašla. 
Ale pak to vypuklo. Začalo celý předávání.

První dvě kategori, kde byli nominovaní 30stm nevyhráli. Byla jsem fakt nasraná, protože jsem měla strach, že nevyhrají ani tu poslední.
Mezitím předávali cenu Shakiře, wau, strašně jim to tam slušelo ♥. 
A potom Best Rock, nominace, hrozně jsem držela palce.. a pak ten pocit když Miley řekla Thirty Seconds To Mars.. to bylo něco tak úžasnýho. 
Nejvíc mě dojala Jaredova děkovná řeč. Prostě hrozně krásně to řekl.
A když jsem to už chtěla vypnout, tak najednou seděli vedle tý pipiny v backstage a že bude akože rozhovor. Hej to jsem se zas smála, jaké tam měli hlody a jak házeli ty xichty. XD
A uplně nakones live CTTE. 
(už jsme si stáhla všechno, kde se Mars objevili a koukám na to furt dokola).
30STM


Nemám slov prostě. Bylo to úžasný. První EMAs co jsem se dívala, a je to fakt něco mnohem jiného, než kdybych se prostě jenom dozvěděla výsledky. Jak je vidíte a jste tam jakoby s nima.
Wau.

Jsem hrozně ráda, že patřím mezi fanoušky. Jsme jako rodina a to se mě moc líbí. 

♥ 

(a nemohla jsem pak usnout, takže jsem na dnešek naspala maximálně 4 hodiny, asi to je znát co? :D)

A změním design, samozřejmě z nových fotek♥.


Jára
Tuhle fotku mám na ploše.. ♥

Cháá!

3. listopadu 2010 v 8:10 | Adee
Hihihi. 
To jsem tu panečku pěkně dlouho nebyla :D. Kde jsou ty časy, kdy jsem každej den (o prázdninách) datlovala článek? Pryyč. 

Jak dopadla Praha? Ježííš, je to už tak dávno. Ale nutno podotknout, že ABL nakonec měli a už leží doma, zlatíčko moje :D ♥. A taky mám placky, asi za stovku, no neber to, že? :D Ale ta cesta tam, to bylo něco. Vystoupili jsme z metra nahoře u koně a měli asi 30 minut na celej Václavák, protože potom nám jel vlak. Hej, to byl úprk. A málem jsem vrazila do nějakejch němců a oni se pak na mě divně koukali! Ale přeběhla jsem celej Václavák asi za 2 minuty (můj rekord xD). Přiběhla jsem do Bontoša a "eeeh, kde to tady mám najít?". Naštěstí jsem měla s sebou kamarádky, takže já šla hledat placky a oni CDčko. Vše dobře dopadlo a já si hned ten den doma sedla k počítači a zapla si Attack! 

*ježíší, za chvíli musím na náměstí pro knížku a potom do školy, píšeme z matiky xD uvidím no, docela jsem se na to včera učila :D. 
Článek prostě dopíšu odpoledne, doufám, že budu mít čas, musím se totiž naučit celou kulturu antickýho Řecka, zítra píšem, áchjo!*

Tak se držte zatím^^
Jára :D
Sakra, sakra, vydýýchávám to! :D
Pohněte zadkem a vydejte už to video!
Zachraňte mě někdo! :D