Prosinec 2010

Here we are at the start, I can feel the beating of our hearts, CHAPTER TWO

26. prosince 2010 v 19:58 | Adee |  Here we are at the start, I can feel the beating of our hearts
Tak druhá kapitola. Trochu nudná, ale slibuju, že to příště bude lepší :).

Amy odemkla dveře od našeho pokoje a vešly jsem dovnitř. Všechna svá zavazadla jsem uklidila do skříně, protože jsem byla tak unavená, že jsem sebou dokázala akorát tak plácnout na postel.
"Nemysli si, že ti to jen tak zapomenu. Teď jsem fakt unavená, ale počkej ráno!" zahrozila jsem Amy.
Amy se na mě zazubila a pokývala hlavou. "Do rána na to zapomeneš, takže než usneš, Růženko, řekni mi, jak to bylo."

Sacred

25. prosince 2010 v 14:53 | Adee
Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem :).
Jára :D
You break the ice when you speak
With every breath you take, you save me
I know that one day, we'll meet again
♥♥♥

Mám dneska takovou divnou náladičku :). A večer budu psát. Snad napíšu dost, abych mohla zveřejnit druhou kapitolu.
tak zatím ave :D

Here we are at the start, I can feel the beating of our hearts, CHAPTER ONE

20. prosince 2010 v 19:30 | Adee |  Here we are at the start, I can feel the beating of our hearts
Nesmějte se! Tohle jsem chtěla začít psát už dávno, ale nějak jsem se nemohla rozhoupat. Je to prostě jenom výplod mojí fantazie, nemusíte to číst. 
No, já nevím, co k tomu mám říct. 
Asi jsem se zbláznila :D.

~CHAPTER ONE~
Seděla jsem na sedadle spolujezdce v černém taxíku. Byla jsem unavená z dlouhého letu a těšila jsem se do hotelu. Těšila jsem se jednak na měkoučkou postel a taky na partu skvělých lidí, za kterýma jsem přiletěla.
Měla jsem s nimi být už dávno, ale na poslední chvíli mi bylo oznámeno, že přednáška, která se měla konat příští rok, se bude konat ještě letos. Byla jsem docela zklamaná, protože místo toho, abych si po náročném roce konečně užila nějakou tu pohodu u moře, musela jsem zůstat. Nechtěla jsem přátelům kazit začátek dovolené, a tak jsme se domluvili, že za nimi doletím hned, jak to bude možné.

Hůůůů, ššššš! xD

16. prosince 2010 v 13:19 | Adee
Jsem nemocná!
Už od úterý jsem doma, ale už je to lepší, tak si můžu dovolit zasednout na chvíli k počítači :).
Trochu se mi ale motá hlava, tak pardón za překlepy.

Prošla jsem si dneska starý články na tomhle blogu a potom ještě na druhém nejúspěšnějším, co jsem kdy měla. Docela mě to navodilo takovou atmosféru, že jsem prostě jinak nedala a proto píšu tenhle článek. Docela mě mrzí, že už nemám tolik času jako o prázdninách, protože škola mě o všechen čas okrádá. Když už se najde nějaká ta mezírka, kdy není do čeho šťouchnout, není zase ta správná nálada psát článek. Ale těší mě, že to tak není jenom u mě, ale u více blogů, který pravidelně čtu. 
Jinak bych se chtěla omluvit za nulový komentáře, ale já prostě nestíhám. Vaše blogy čtu, ale pak už nějak není čas napsat smysluplnej komentář :(.

Docela se mi okoukal předešlej vzhled blogu a když už si Jared obarvil ty vlasy, že se z něho stalo malý šmoulátko, vnuklo mi to nápad něco vytvořit. Výsledek je, ehm, zajímavý, spokojenost asi 80%. Však já si nikdy nepotrpěla na designy, s jejichž výrobou bych se patlala několik hodin. 
Járinka
Jak se těšíte na Vánoce? Já moc. I když vím, že třeba tu limitovanou edici TIW nedostanu, protože máma s tátou nemaj tušení, že nějaký cdčko od Marsů vyšlo :D. Ale nehrotím to, v lednu mám narozeniny, takže vím, co si za peníze objednám. Chtěla bych růžovou verzi. Né, nejsem žádná barbína, co musí mít všechno růžový, ale růžová mi připomíná Járův letní účes (bezkonkurenčně nejlepší!). A taky růžovou, protože jí prý moc není. 
(trochu jsem se hrabala na netu 
a našla jsem ji za 453 :)) hííííí!)

Mám hlad, musím si jít ohřát oběd. A pak musím uklízet knížky, máma mi to včera řekla. Takže se jdu zabavit nějak jinak. A asi si pustím MOATS! Na velký telce.  
Včera jsem se dívala na Nekonečný příběh, Pelíšky, Želary (brečela jsem u toho jak kokon!) a Broučky! 
Z Broučků mám nejradši ten díl A byla zima... :D:D:D

Híííí.. a vypálím si na DVDčko Alexandra, ať se mám zítra na co koukat :).
Tak ahoj, zítra se ozvu.


Návrat

1. prosince 2010 v 15:00 | Adee
Trochu jsem vás teď zanedbávala, to je pravda, ale už jsem zas tady- já a moje kecy. :D

Přišla jsem vlastně, protože tu musím sdělit svoje dojmy!

Dojem číslo jedna:
Jára v modréé :D
Změna! Obrovská změna, kterou jsem fakt nečekala. Ale, no fajn, přiznám se, nejdřív jsem z toho byla fakt v šoku, protože ta modrá TAK MOC ZÁŘÍ! Ale čím víc se dívám na tuhle fotku (a na pár dalších z fcb) tím víc mi to přestává vadit. Ale nemiluju ho za to no. Ale co, jeho rozhodnutí, jeho vlasy, on s tím musí chodit mezi lidi :D! Blázen jsem sice dost velkej, ale nikdy bych si vlasy na modro neobarvila.

A dojem číslo dvě:

Jára :D

Hurricane
Upřímně řečeno, moc jsem tomu nevěnovala pozornost. Fajn, sledovala jsem sice upoutávky, ale na klip jsem se moc netěšila. Možná kvůli tomu, že bylo podle fotek, který se dostaly na net už dávno, znát, že to bude něco naprosto nemarsovského. Ale tak zas bych to nebyla já, kdybych se nepodívala (čti: nestáhla klip). Oddychla jsem si, že ani necenzurovaná verze (či co :D já ani nevím) není tak hrozná. Vůbec jsem ten klip ale nepochopila, ale to nevadíí :D.

No, tak jsem se podělila s dojmama a co vy na to všechno říkáte? :D
Jo jinak, nemáte už někdo tu speciální edici TIW, přemejšlím nad koupí, ale zatím nemám tolik peněz, takže vím, co si přát k narozeninám :D.
Taky se mi zprotivil tenhle design, takže čekejte změnu.. až najdu ty správný obrázky!

Achjo, mě se tak stýskalo :').
Já se zas brzo ozvu!