Leden 2011

Definitivní

24. ledna 2011 v 16:36 | Adee
Možná nadpis vypovídá víc než to, co se tu budu snažit splodit.
Já vím, že to tu už jednou bylo a moc dlouho to nevydrželo, ale teď je to navždy.
Ne že by mě blog nebavil, to vůbec ne, ale jde o to, že mám tady zaznamenanou část svýho života, která je už pryč. Nemluvím o poslouchání Marsů, ani ničem, co se tu konkrétně dá najít. Mluvím o tom období, kdy jsem byla bez starostí (aspoň jsem se tak snažila psát, abych vám zbytečně nezatěžovala primitivníma problémama). Prostě je všechno pryč, mě začla nová kapitola života, do který bohužel tenhle blog nepatří.

Založím si nový, nevím kdy a nevím jaký bude mít název. 
Každopádně se ozvu :).
A děkuju, že jste to tu semnou ten 3/4 rok vydrželi. 

jump and touch the sky

12. ledna 2011 v 13:59 | Adee
Po kratší době se opět ozývám.
Oko už mám zdravé, ve škole se nic neděje (vybíráme dary na školní ple
s do tomboly XD a furt se něčemu smějeme, tento týden jsme byli na náměstí snad už 5x :D) a tak se snažím veškerý volný čas psát povídky+ číst cizí :).

30STM
K těm povídkám: zatím píšu jenom svou první + sepisuju nějaké nápady pro pokračování na té druhé ( zatím bez názvu). Takže je to tak, že se budu snažit nejprve dopsat první povídku do konce ( pak s ní ještě zamýšlím něco jinýho, což bych tu nerada prozrazovala :)) a druhou povídku tu sice nechám (její první díl) a nebudu přidávat další díly. Sice je to ode mě asi hnusný, já vím, ale psát dvě povídky současně je docela nepraktický, protože musím dávat pozor, abych nepsala ty stejné věty atd.

Včera jsem se až do půl desátý učila IKT, protože jsem minulý týden chyběla  a nepsala jsem písemku. Když už jsem si narvala do hlavy všechny nejmožnější přípony souborů jako AAC, H.264 a OGG, přišel dneska učitel do školy s tím, že to psát budu až příští týden. Hmm super, a já kvůli jeho výmyslu včera nenapsala ani větičku do povídky a nápad, který mě přepadl během učení zase odešel a já si ho samozřejmě nepamatuji.

Achjo, je to těžký život nás studentů. 
Ozvu se nejspíš s povídkou :).

Bez názvu (zatím :D)

9. ledna 2011 v 20:03 | Adee
Jednou večer mě chytla psavá nálada a toto jsem vytvořila. Zatím nevím, jestli to nechám neukončené a nebo se pokusím spát dál. Každopádně jsem se s vámi chtěla podělit :).
Tak snad se vám to bude líbit. 

Začal mi zvonit telefon, ale protože jsem v obou rukách držela tašky s nákupem, a přístroj byl zahrabaný někde hluboko v kabelce, nechala jsem ho vyzvánět.
Ticho, buď už zticha, říkala jsem si pro sebe.
Vyšla jsem schody až do nejvyššího patra, položila tašky na zem a začala hledat v kabelce klíče. V tom se otevřely dveře.

Na Na Na

7. ledna 2011 v 9:59 | Adee
Jo, nepsala jsem. Ani ten ubohej článek k novýmu roku. Ale nebyl čas ani nálada. Poslední dobou jde všechno do.. kytek. Ve škole se moc nedaří (nebo aspoň ne tak, jak bych chtěla), od prvního ledna jezdím s okem do nemocnic a poliklinik a pořád ho ještě nemám vyléčený.
Jediný pozitivum je, že jsem opět od středy doma. Příští týden jdu sice do školy, ale protože je skoro celá třída na tom óóó lyžáku- bude to docela pohoda.

Nejvíc mě štve, že mám rozepsanou tu povídku. Teda vlastně dvě, protože při psaní té první jsem dostala nápad na psaní té druhé. Takže to teď nějak střídám, občas píšu k první a občas k druhé. Moc toho ale nemám, neboť mě bolí to oko a dlouho u počítače nevydržím. Příběhy se tudíž odvíjejí jen v mé hlavě a budu si muset najít nějaký ten čas převést je do počítačové podoby.
Linkin Park ♥
tumblr jede :D

Včera mě zase chytla náramková nálada, takže dnes začnu plést svůj duhový náramek. Nemám totiž tolik bavlnek jedné barvy, abych mohla tvořit nějaké ty Mars náramky. A do města se teď asi jen tak nedostanu. Musím si tedy vystačit s těmi zbytky z léta. 

Jinak jsem denně na počítači asi půl hodinky a stačím akorát tak projet twitter a facebook + vaše blogy, ale na komentáře nezbude čas. Pak mě totiž začne slzet oko, míhat se mi před očima písmenka a já musím start-vypnout a do peřin. Každopádně je prý Jára na Haiti, což mu chválím, protože ti ubozí lidé opravdu potřebují pomoct. Kdesi jsem četla něco o knížce z té cesty? takže kdybych měla dost peněz, možná bych přemýšlela o koupi :).

A já se teď loučím. Další díl povídky přidám, až ho budu mít upravený a zkontrolovaný, popřípadě trochu pozměněný. Prostě až bude čas. Snad se mi ojko umoudří a budu moct napsat komentáře a tak dále, a tak dále. 
Zvláštní je, že spíše píšu tu druhou, vám cizí :).

Tak se opatrujte a snad zase někdy napíšu :).