Únor 2011

Už jsem tu zas :D

22. února 2011 v 10:30 | Adee
Ha! Říkáte si: "Co tu zas dělá?" No, já vás chápu :D.
Ale nečekejte žádný návraty, k tomu mám ještě hodně daleko. 
Jen mám prázdiny a k tomu dvě úžasný zprávy, o které se vážně musím podělit!

Zaprvé: 23. června 2011 bude nejúžasnější den! To bude den všech dnů s mega D. Sen se mi splnil a určitě to je kvůli tomu, že jsem Járovi na twitteru napsala reakci na nějakou trapnou zprávu o koncertě v Mexiku! *hledá na profilu*

"@jaredleto blah blah... show in Mexico?.. hey.. what about show in the Czech republic?"
7:10 PM 5 th via web
*angličtinu a kvalitu nevnímejte prosím:D*

Vidíte to ano? Určitě se mu nás zželelo a rozhodli se teda přijet. 
Ne, já si dělám srandu :D, ale stejně!
Byl to vážně úžasnej pocit, dozvědět se o tom s jednodenním zpožděním. A měla  jsem štěstí, že ještě byly lístky. A taky že mě napadlo si jeden rezervnout, neudělat to, taky bych jela vyvítekam. 
A lístek už mám doma- na stolku a mám ho pořád na očích.
*teď jsem si vzpoměla, jak byli Marsové v Polsku v tom srpnu a jakou jsem měla depku, protože mi to nevyšlo a nejela jsem. Z toho vznikl takový velmi (pro mě) smutný článek, kterej tu někde v hloubi pořád je. A teď to vyšlo, já pořád říkala, že musím VĚŘIT!!*

Zadruhé: Píšu pořád ty povídky. Teda povídky v uvozovkách. Každý ví, jak na tom jsem :D. A založím si teda nějaký blog, kam budu dávat jenom povídky. A nebo je budu dávat sem. Ne, založím nový, to bude pohodlnější. A až to bude, tak do to bude a dám sem odkaz. Zatím tu zůstane jen tenhle příšerný článek :D.

A já se zase loučím na nějaký ty týdny- dokud mě zase nenapadne něco napsat. A kdybych se dlouho neozývala, tak se ozvu až 24. června :D . Protože se budu muset někde vypsat. Úžasnej pocit. Bude to článek dlouhej jak tejden a bude trapnej, ale bude můj. Můj s mejma zážitkama. ÁCH :DD.

A zdravím speciálně KOKA a JETELA. :* :D:D
Já už fakt jdu, už je to trapný dost. :))))